KONST / Litografier / Färglitografi 15527498
nr 1552 7498
Bo Ã…ke Adamsson
(f. 1941), Sverige
Figurer. Signerad, numrerad 64/260. Färglitografi, bildmått: 16x12 cm, yttermått inklusive ram: 53x44 cm
Bo Åke Adamsson, svensk målare, skulptör och grafiker född i Stockholm 1941.
måndag 17 juli 2023
kl 18:22:05
Bo Ã…ke Adamsson
Läs mer om Bo Ã…ke Adamsson